EFT na co dzień

technika emocjonalnej wolności

Wszystkich potrzebujących szybkiego narzędzia, niezwykle skutecznego w uwalnianiu codziennego stresu, zapraszamy na warsztat EFT.

Metoda EFT (Emotional Freedom Techniques – Techniki Emocjonalnej Wolności), nazywana niekiedy psychologiczną akupunkturą, należy do tzw. power therapies – terapii mocy i wywodzi się z nowego nurtu psychologi energetycznej, traktującego człowieka jako istotę energetyczną, składającą się z wzajemnie oddziałujących na siebie części: ciało, emocje, myśli i duch.

Za pomocą metody EFT uzyskujemy często zadziwiające efekty zmian w nas i w naszym życiu. Zadziwiające, ponieważ niezwykle szybkie i wykraczające poza to, co znamy i do czego jesteśmy przyzwyczajeni. Zmiany tak głębokie, że możemy spotkać się z sytuacją, gdy zapominamy, że problem, nad którym pracowaliśmy w ogóle istniał – ten fenomen został nazwany Apex.

EFT (Emotional Freedom Techniques) Techniki Emocjonalnej Wolności – TE (Tapping emocjonalny) to narzędzie głębokiej, pozytywnej zmiany w przypadku problemów emocjonalnych i zdrowotnych. Wykorzystując EFT sięgamy do przyczyn problemów i przywracamy wewnętrzną równowagę w organizmie, co często przynosi natychmiastową ulgę.

Podczas warsztatu „EFT na co dzień” poznasz:

• najważniejsze zasady pracy metodą EFT,
    • współczesne odmiany EFT,
    • wybrane techniki EFT,
    • sposoby docierania do przyczyn problemów,
    • zasady kreacji i wykorzystywania EFT do poprawy swojego życia,
    • zasady pracy z negatywnymi emocjami i przekonaniami,
    • zasady pracy z chorobami i dolegliwościami fizycznymi,
    • przećwiczysz na sobie metodę EFT,
    • uwolnisz spory, negatywny bagaż emocjonalny.

Dzięki uczestnictwu w warsztacie zdobędziesz w pełni praktyczne narzędzie, do pomocy sobie i innym na co dzień.

Informacje organizacyjne:

Termin i miejsce: podane w tabeli szkoleń

Godziny: od 10 do 18 z przerwą na obiad 13-14

Cena: 590 zł lub 450 zł – jeśli zaliczka wpłynie 2 tygodnie przed szkoleniem

Ilość miejsc na warsztacie jest ograniczona do 20 osób, wpłata zaliczki 150 zł rezerwuje miejsce.

INFORMACJE :

– Wrocław: Ewa Chabros tel. 506-465-251
– Kraków: Magdalena Rąpalska tel. 510-447-031

Wpisz Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

Zaznacz szkolenie, które wybierasz

EFT na co dzień KrakówEFT na co dzień Wrocław

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę