Uzdrów swoje relacje i związki – warsztaty WHH

Masz wrażenie, że Twoje relacje z ludźmi, czy z partnerem nie układają się zbyt dobrze?

• mąż/żona Cię nie rozumie i nie wspiera?
    • a może nawet masz wątpliwości, czy Cię jeszcze kocha?
    • szef Cię nie docenia?
    • znajomi Cię zawodzą?
    • pomagasz i dajesz, a niewiele, albo nic nie dostajesz w zamian?
    • spotykasz ciągle takich samych ludzi?
    • wchodzisz w związki wciąż z tym samym typem mężczyzn/kobiet?
    • nie potrafisz się uwolnić od toksycznych znajomości?
    • nie potrafisz zapomnieć o ludziach z Twojej przeszłości?

Jeśli choć na dwa pytania odpowiedziałaś/odpowiedziałeś pozytywnie, to warsztaty WHH są dla Ciebie.

Nie będziemy się grzebać w przeszłości. Nie będziemy analizować w nieskończoność Twoich relacji i związków (owszem, bywa to ważne, ale nie jest niezbędne). Nie będziemy rozmieniać na drobne Twoich problemów.

A co będziemy robić?

Nauczę Cię prostych i skutecznych technik, będących częścią metody WHH PS (Uzdrawianie Całym Sercem – Psychobiologia Subkomórkowa), dzięki którym będziesz mogła/mógł od razu uzdrawiać swoje relacje z otoczeniem i partnerem.

Nauczysz się również:

• jak pokochać siebie bez względu na okoliczności i na to, co o sobie myślisz,
  • jak widzieć innych ludzi takich, jakimi są, a nie takich, jakimi chcesz ich widzieć,
  • jak wyeliminować mechanizm, który powoduje, że wciąż przyciągasz do swojego życia takich samych ludzi,
  • jak uzdrowić obecne toksyczne relacje i oczyścić wspomnienia,
  • jak osiągnąć harmonię w relacjach, wykorzystując akceptację i miłość.

Ponadto:

• poznasz inne możliwości metody WHH,
  • nauczysz się skutecznej metody radzenia sobie z emocjami.

Metoda WHH PS objęta jest prawem autorskim i jest własnością Institute for the Study of Peak States (ISPS).

Warsztaty WHH prowadzą wyłącznie licencjonowani terapeuci ISPS w Polsce.

Informacje organizacyjne:

Termin: podany w tabeli szkoleń

Godziny: od 10 do 18 z przerwą na obiad 13-14

Cena: regularna 590 zł lub 450 zł – jeśli zaliczka wpłynie do 16 VI 2017

Ilość miejsc na warsztacie jest ograniczona do 10 osób, wpłata zaliczki 150 zł rezerwuje miejsce.

Miejsce: Wrocław (szczegóły w późniejszym terminie)

INFORMACJE :

– Wrocław: Ewa Chabros tel. 506-465-251

Wpisz Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

Zaznacz szkolenie, które wybierasz

WHH – Uzdrów swoje relacjeCele – Marzenia – Sukces z EFTMoc przyciągania pieniędzy

[mailpoetsignup mailpoetsignup-484 mailpoet_list_1 "Zapisz się na nasz Newsletter"]

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę

Comments (0)