Instruktorzy/terapeuci stanowiący Fundację Numen to:
Ewa Chabros, Iwona Kotłowska, Magdalena Rąpalska, Marika Druzic -> więcej przeczytasz w zakładce Instruktorzy Fundacji.

Poniżej znajdziesz listę Trenerów/Terapeutów Rekomendowanych przez naszą fundację:

Joanna Maria Zal – trener EFT, Cellular EFT, data ukończenia szkolenia 2020
Joanna ZalSesje, warsztaty, programy: EFT, CELLULAR EFT, Matrix Reimprinting, Uzdrawianie Całym Sercem(WHH), GYROKINESIS, Matrix Energetics, Theta Healing.
Specjalność: lęki, nerwice, depresja, agresja, uzależnienia, życiowy zastój i ból fizyczny o różnej etiologii.
Stosuje: głęboki relaks, uzdrawiający oddech, wizualizację, medytację transformującą, muzyko/choreoterapię. Aktywuje Pole Serca i Szczytowe Stany Świadomości. Uczy samopomocy.
Efekty: wewnętrzny spokój, piękne i dobre relacje, sukces biznesowy/finansowy, zdrowie i siła, rozwój świadomości.
Tel. 605767056

Comments (0)