Sesje indywidualne

To indywidualne spotkanie nastawione na pomoc w rozwiązaniu Twojego konkretnego problemu.

W swojej pracy z osobami potrzebującymi pomocy – trenerskiej, coachingowej lub terapeutycznej wykorzystujemy metody szybkie, skuteczne i bezpieczne. W porównaniu do tradycyjnych metod są krótkookresowe.

Jako niezwykle pomocne uznajemy między innymi: Technikę Emocjonalnej Wolności (EFT), Cellular EFT, Matrix Reimprinting, Recall Healing / Totalna Biologia, WHH, praca z oddechem, mindfulness oraz inne metody holistyczne i psychobiologiczne. Uzupełniamy to również tradycyjnymi metodami jak coaching czy szkolenia.

Cena i czas trwania sesji zależy od złożoności problemu, długości spotkań (pakiety sesji) i metody dobranej do specyfiki problemu. Do niektórych problemów dobierane są metody bardziej skuteczne od innych.

Umów się na sesję indywidualną z instruktorem EFT.
Cena: od 200 zł / sesja, pakiety sesji: kupując sesje w pakiecie zapłacisz mniej. Informacje u instruktora. Płatne z góry przed sesją.

Trenerzy Fundacji Numen to: Marika Błażejak-Druzic, Ewa Chabros, Iwona Kotłowska, Magdalena Rąpalska.

• Wypełnij poniższy formularza, aby wysłać swoje zgłoszenie.
  • Wybrany instruktor umówi się z Tobą bezpośrednio i prześle informacje.
  • Jeżeli zależy Ci na czasie a nie na konkretnym instruktorze, zaznacz taką opcję.

Wybierz instruktora EFT - zaznacz odpowiedni kwadrat

Marika Błażejak-DruzicEwa ChabrosIwona KotłowskaMagdalena Rąpalskadowolny-zależy mi na czasie

Comments (0)