Cele – Marzenia – Sukces z EFT

Czy zastanawiasz się, jak to możliwe, że próbujesz wciąż nowych sposobów, aby odnieść sukces, ciężko pracujesz, a mimo to nie osiągasz zadowalających efektów?

A może osiągasz pożądany efekt, a później wszystko się psuje, wraca do punktu wyjścia?

Czy próbujesz programować podświadomość, np. za pomocą pozytywnych afirmacji, ale one nie działają, albo działają tylko przez chwilę, jednorazowo?

A może nawet znasz podejście proponowane w filmie i książce „Sekret”, stosujesz je i nic z tego nie wychodzi?

Czy zastanawiasz się, jak to się dzieje, że innym udaje się realizować plany i marzenia, a Ty masz jakoś tak zawsze pod górkę?

Czy masz obawy, że Twoje pomysły zostaną źle przyjęte, zignorowane, wyśmiane, że się zwyczajnie „nie sprzedadzą”?

A może masz złe doświadczenia i boisz się spróbować kolejny raz?

Czy zdarza się, że owoce Twojej ciężkiej pracy trafiają do kogoś innego? Że ktoś inny dostaje nagrodę?

Czy zdarza Ci się, że masz już dosyć, czujesz rozczarowanie, bezsilność, nie wiesz, co można zrobić jeszcze?

Jeśli któreś z powyższych pytań są Ci znane i bliskie, to potrzebujesz wiedzy, która pozwoli Ci zrozumieć, co jest nie tak oraz skutecznego narzędzia, które pozwoli Ci to zmienić.

Podczas warsztatów poznasz odpowiedzi na ważne pytania i zrozumiesz:

• dlaczego „Sekret” u 97 % ludzi nie działa,
  • dlaczego ciężko pracujesz, a Twoje efekty nie są zadowalające,
  • jaka jest różnica pomiędzy tym, o czym myślisz i marzysz świadomie, a tym co się dzieje w rzeczywistości,

Odkryjesz:

• jaki jest Twój najważniejszy cel w życiu i jak kreuje on Twoją rzeczywistość,
  • co uniemożliwia Ci realizację Twoich pragnień, marzeń i celów,

I – co najważniejsze – nauczysz się w sposób praktyczny :

• jak uwolnić świadome i nieświadome blokady w drodze do sukcesu,
  • jak wyeliminować paraliżujący działanie stres,
  • jak wykreować pożądaną rzeczywistość, zrealizować cele i osiągnąć sukces.

Informacje organizacyjne:

Termin: podany w tabeli szkoleń

Godziny: od 10 do 18 z przerwą na obiad 13-14

Cena: regularna 590 zł lub 450 zł – jeśli wcześniej wpłacisz zaliczkę (zapytaj o szczegóły trenera)

Ilość miejsc na warsztacie jest ograniczona do 10 osób. Wpłata zaliczki 150 zł  lub kwoty promocyjnej rezerwuje miejsce.

Miejsce: Wrocław (szczegóły w późniejszym terminie)

INFORMACJE :

– Wrocław: Ewa Chabros tel. 506-465-251

Wpisz Imię i nazwisko uczestnika (wymagane)

Zaznacz szkolenie, które wybierasz

WHH – Uzdrów swoje relacjeCele – Marzenia – Sukces z EFTMoc przyciągania pieniędzy

[mailpoetsignup mailpoetsignup-484 mailpoet_list_1 "Zapisz się na nasz Newsletter"]

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę