Kurs Trenerski Cellular EFT

Zapraszamy na kurs trenerski Cellular EFT online – uzupełniający po kursie trenerskim metody EFT, certyfikowanym przez Fundację Numen i Górnośląską Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości.

Kurs obejmuje 32 h (4 dni w weekend lub 8 spotkań w tygodniu)

O szkoleniu:

Cellular EFT jest metodą łączącą osiągnięcia EFT (Techniki Emocjonalnej Wolności) oraz kierunków z szeroko pojętego nurtu rosyjskiej medycyny informacyjnej, psychobiologii i psychogenealogii. Pracując z lojalnością wobec systemu rodzinnego, społecznego czy zawodowego, odkrywamy wielowarstwowe zależności i uwalniamy je trwale, integrując poszczególne obszary i aspekty życia w nas samych. Eliminujemy tym samym konflikty wewnętrzne oraz presję wewnętrzną i zewnętrzną, uniemożliwiającą racjonalne myślenie i działanie.

Cellular EFT jest zaawansowaną odmianą EFT, pozwala zwiększyć skuteczność i tempo pracy klienta nad poszczególnymi problemami.

Podczas kursu nauczysz się m.in.  jak uwolnić lojalność wobec systemu rodzinnego, społecznego i zawodowego oraz uzyskać wewnętrzną zgodę na zmiany w funkcjonowaniu i realizacji celów; jak pracować z głębokimi dylematami, które mają swoje źródło na poziomie egzystencjalnym; jak odkryć głębokie przyczyny choroby oraz pracować z negatywnymi przekonaniami na temat chorób i efektem nocebo, blokującym możliwość powrotu do zdrowia; jak dotrzeć do rodzinnych programów kreujących toksyczne relacje i jak je uwolnić; jak odkryć głębokie, rodzinne schematy zawodowe i finansowe oraz jak je uwolnić; jak odkryć i usunąć głębokie blokady na drodze do realizacji celu i wykreować sukces.

W programie:

• Techniki i strategie pracy z oporem przed zmianą i sukcesem;
  • Techniki do pracy nad uwalnianiem lojalności wobec systemu społecznego i zawodowego;
  • Techniki i strategie pracy nad uwalnianiem lojalności wobec systemu rodzinnego;
  • Techniki pracy nad transgeneracyjnym przekazem traumy;
  • Techniki pracy nad sekwencjami emocji, myśli, odczuć i zdarzeń (tzw. nić traumy aktywująca się w różnych momentach życiowych).
  • Strategie pracy z lękiem egzystencjalnym oraz presją wewnętrzną i zewnętrzną;
  • Strategia pracy z chorobą i efektem nocebo;
  • Procesy integracji wewnętrznej, m.in. praca z wewnętrznym dzieckiem, praca z wzorcami odziedziczonymi po rodzicach, praca z programami prenatalnymi i porodowymi, i in.

Procesy:

• Proces uwalniający programy rodzinne sprzed poczęcia
  • Proces uwalniający programy prenatalne
  • Proces uwalniający traumy porodowe
  • Proces błogosławieństwa rodu
  • Proces pracy z Wewnętrznym Dzieckiem
  • Proces integracji trójni mózgu
  • Proces pracy z dualnością i dylematami życiowymi
  • Proces wewnętrznej integracji wszystkich obszarów życia

Kurs jest certyfikowany świadectwem Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Chorzowie.

Cena: 2500 zł lub 2200 zł dla osób kontynuujących naukę bezpośrednio po kursie trenerskim EFT

Terminy:

• wieczorowe – cały cykl to 8 spotkań, w środy, w godz. 18.00-21.15 – terminy na rok 2024: 6, 13, 20, 27 marca, 3, 10, 17, 24 kwietnia 2024 (prowadząca – Ewa Chabros, zgłoszenia i dalsze informacje: ewa.chabros@biopsychologika.pl)

Zapisy:

Magdalena Rąpalska m.rapalska@o2.pl